OSK – czyli ośrodek szkolenia kierowców. 

Ośrodki szkolenia kierowców zajmują się przygotowaniem kursantów do poruszania się w ruchu lądowym. OSK uczą od podstaw jak panować nad pojazdem, a przede wszystkim jak bezpiecznie poruszać się po drogach. W każdym z miast zwykle znajdziemy kilka, kilkanaście ośrodków OSK.
Nasz OSK znajdziecie w mieście Sieradz.

Jak wygląda szkolenie w OSK?

Przygoda za kółkiem jaką jest posiadanie prawa jazdy, zwykle rozpoczyna się od prawa jazdy kategorii B. Jest to jedno z najpopularniejszych uprawnień do poruszania się pojazdami. Posiadać je może prawie każdy po ukończeniu 18 roku życia.
Szkolenie w OSK rozpoczynamy od konsultacji w danym OSK. Zwykle podczas rozmowy telefonicznej przyszły kursant jest informowany o niezbędnych do rozpoczęcia kursu sprawach.

Czego potrzebuję przed rozpoczęciem kursu w OSK?

Rozpoczynając kurs w wybranym ośrodku szkolenia kierowców będziemy zobowiązani spełnić pewne kryteria i załatwić kilka formalności. Sprawdź również 5 KROKÓW DO PRAWA JAZDY.

Podchodząc do kursu prawa jazdy:
1.Posiadamy odpowiedni dla danej kategorii wiek :
  Kategoria B – 18 lat
  Kategoria C – 21 lat
  Inne wymagania do danych kategorii.
2. Nie posiadamy przeciwwskazań lekarskich. ( weryfikuje to wizyta u lekarza, niezbędna przed rozpoczęciem kursu).

*W zależności od kategorii prawa jazdy o jakie się ubiegamy, mogą być potrzebne inne kwalifikacje lub uprawnienia. Wszystkie dodatkowe, szczegółowe informacje uzyskacie w wybranym przez siebie ośrodku szkolenia kierowców. 

Wszystkich, którzy szukają OSK Sieradz lub okolicach, zapraszamy do nas!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie do egzaminu państwowego, a co najważniejsze do bezpiecznego poruszania się po drogach.

Nasz profil na facebooku.
Inne uprawnienia które z nami uzyskasz.

Zapraszamy do współpracy! 🙂